s.v. M.O.C.'17

MOC Journaal

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws

Deze week hebben wij het droevige bericht ontvangen van het overlijden van Paul Musters.

Dit nieuws heeft voor een grote schok gezorgd in onze vereniging. Iemand die zo midden in het leven stond en zo verbonden was met onze club gaan we ontzettend missen. Ons verdriet is groot.

Paul was sinds 1979 lid van onze vereniging waarvan een aantal jaar speler van onze selectie. Hij was een MOC-er in hart en nieren en altijd bereid de vereniging te helpen. Samen met zijn maten aangevuld met de vrouwen en de kinderen heeft hij menig middag en avond doorgebracht in ons clubhuis waarbij hij altijd oog had voor iedereen binnen onze vereniging. We weten bijna zeker dat er blauw-wit bloed door zijn aderen stroomde, MOC was echt zijn club.

Wij gaan Paul ontzettend missen. Onze gedachten zijn uiteraard bij Cindy, de kinderen, de familie en zijn vele vrienden. Wij wensen hun heel veel sterkte het verlies te verwerken. Als MOC zullen wij Paul nooit vergeten, hij verdient voor altijd een plek in ons midden. 

Namens leden en bestuur van MOC'17

Jurgen van Zwol

 

Rouwkaart Paul Musters voorzijde

Rouwkaart Paul Musters binnenzijde

2591 Banner 728x90

ING Inside Oranje Banner amateurclubs 400x300

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail: info@moc17.nl

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom