s.v. M.O.C.'17

MOC Journaal

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws

Voorlopige indeling JO10 en JO11

Hieronder de voorlopige indeling voor JO10 en JO11.

 

JO10 Selectie (2009)      
1 Vigo   Schepers
2 Emin   Kustura
3 Casper   Tebbens
4 Casper de Groot
5 Brian   Adler
6 Adam   Ballafkih
7 Mathijs   Post
8 Nick van Hoof
9 Daan van den Broek
10 Cas de Dooij
11 Mees van Berkel
12 Taylan   Bicil
13 Rayan   Belkayed
14 Lucas   Vleghels
15 Enrique   Somers
16 Tim van Loon
Trainer Esmir   Kustura
Ass. Trainer Patrick   Tebbens
Leider Esmir   Kustura
Wedstrijdtijdstip      
Trainingsdagen/tijd      
JO11 Selectie (2008)      
1 Mitchel   Henning
2 Oliver   Graham
3 Alp   Ugur
4 Koen   Munnik
5 Mohamed   Elkadi
6 Bowy   Jansen
7 Yenario de Deugd
8 Jim de Kort
9 Gijs   Rijtslag
10 Cas   Landa
11 Rayane   Laabich
12 Tygo van Loenhout
13 Daan   Verhagen
14 Daan van Oers
15 Thies   Verschuren
16 Pepijn   Copens
17 Boris   Schrijvershof
18 Teun van Wijk
19 Jayden   Tuinenburg
20 Soumaya   Ben Amar
Trainer Rob   Oosting
Ass. Trainer Jerry   Schot
Leider Rob   Oosting
Wedstrijdtijdstip      
Trainingsdagen/tijd      
JO10-3      
1 Kaan   Genc
2 Rik   Hoekstra
3 Adam   Azaom
4 Hassan   Said
5 Erkutay   Irhan
6 Gijs   Hack
7 Bradley   Meeuwissen
8 Joel van der Voort
Trainer Dhr.   Hoekstra
Leider Dhr.   Hoekstra
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 8:30u.    
Trainingsdagen/tijd      
JO10-4      
1 Niek   Faber
2 Mikail   Altun
3 Tatum   Haverkoek
4 Cliff   Hermans
5 Tijn   Adriaansen
6 Mohamed   AI Baba Ali
7 Cas   Wetsels
8 Eefje   Asselbergs
Trainer Dhr.   Hermans
Leider      
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 8:30u.    
Trainingsdagen/tijd      
JO10-5      
1 Mohamed   Ahmedosman,
2 Mohamed   Hassan
3 Abraham   Janssen
4 Max van Dort
5 Nick van Bladel
6 Jens   Bergs
7 Sverre de Haan
8 Obbe   Frijters
Trainer Dhr.   Bergs
Leider Dhr. van Bladel
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 8:30u.    
Trainingsdagen/tijd Woensdag 17:30-18:30u.    
JO10-6      
1 Luuk   Broos
2 Jordy   Mol
3 Calvin   Biscchop
4 Stefan   Ercev
5 Roan   Pellis
6 Tuur   Schoutens
7 Mirac   Mutlu
8 Toprak   Karan-Yavuz
Trainer Dhr.   Broos
Leider      
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 8:30u.    
Trainingsdagen/tijd      
JO10-7      
1 Mick van der Made
2 Amine   Ben Seddik
3 Aamir   Khan
4 Emirhan   Yurtseven
5 Soulayman   Assiedi
6 Camiel   Hopmans
7 Rens   Meerman
8 Rik   Veraart
9 Anouar   Assiedi
Trainer Dhr.   Meerman
Leider Dhr.   Veraart
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 8:30u.    
Trainingsdagen/tijd      
JO11-3      
1 Jibbe   Oudshoorn
2 Sam van Loon
3 Milan   Huibrechtse
4 Berke   Ozdemir
5 Luuk   Schijven
6 Kyo   Trinh
7 Semih   Onal
8 Jayden   Mellissen
9 Bas   Galle
10 Lars van Loon
11 Olivier   Olivier Ijzer
Trainer Dhr.   Trinh
Leider Dhr.   Huibrechtse
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 8:30u.    
Trainingsdagen/tijd      
JO11-4      
1 Tarik   Yildiz
2 Hamza el Mansouri
3 Otis   Graafmans
4 Tom   Oirbans
5 Storm van der Meer
6 Daan   Asselbergs
7 Nezirhan   Degerli
8 Thomas van Male
9 Joep   Oosterwaal
10 Marouan   Bahoutan
11 Elelyone da Silva
Trainer Dhr.   Graafmans
Leider      
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 8:30u.    
Trainingsdagen/tijd      
JO11-5      
1 Toby   Roesink
2 Xabi   Appels
3 Taylan   Bakan
4 Eray   Karar
5 Jayden van den Engh
6 Luuk van Dijke
7 Erkan   Muktar
8 Meis   Beisiegel
9 Bas van den Boom
10 Aderrazi   Mohamed Amine
11      
Trainer Dhr. van den Engh
Leider Dhr.   Karar
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 8:30u.    
Trainingsdagen/tijd      

2591 Banner 728x90

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail:

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom