s.v. M.O.C.'17

MOC Journaal

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws

MOC helpt met inburgering

Iedere donderdagmorgen wordt er in de bestuurskamer van MOC taalles gegeven aan 5 statushouders die zijn gevlucht uit hun geboorteland.

De cursus (ter voorbereiding op het inburgeringsexamen) wordt verzorgd door het EBC Taleninstituut in samenwerking met De Fitfabriekdoor en duurt 2 uur (per ochtend). Daarna gaan de cursisten sporten op Rozenoord. Dat de cursus bij MOC wordt gegeven is mede mogelijk omdat onze club  een erkend leerbedrijf is. Daarnaast biedt de lokatie een mooie mogelijkheid om de cursisten kennis te laten maken met een voetbalclub en de vele activiteiten die door onze club worden georganiseerd (door de inzet en betrokkenheid van onze vrijwilligers). Vanuit de club begeleiden Henk Lenting en Rob de Vos dit mooie project. Chapeau mannen! Door het faciliteren en ondersteunen van dit soort activiteiten onderstreept MOC haar maatschappelijke karakter en betrokkenheid.   

2591 Banner 728x90

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail:

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom