s.v. M.O.C.'17

MOC Journaal

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws

Voorlopige indeling Vrouwen en meisjes MOC17 seizoen 2019-2020 - UPDATE

Hier de voorlopige indeling vrouwen en meisjes MOC17 voor het seizoen 2019-2020.

 

Vrouwen 1 (>2001)
1 Michelle van Loon
2 Maaike van Huffel
3 Susan Huybregts
4 Jamie Jalink
5 Cindy van Eekelen
6 Carlie de Klerk
7 Sanne van Loon
8 Farha el Morabit
9 Simone Jooren
10 Sophie Staal
11 Rachel Jansen
12 Anouk Gijzen
13 Else Meijer
14 Merel van der Sluizen
15 Isa Boekhoudt
16 Willemijn Nuijten
17 Djara Sebregts
18 Kimberly Hendrikx
19
20
Trainer Ivo Jooren
Trainer Errol St. Jago
Ass. Trainer
Leider Mark Jansen
Leider Rene vd Berg
Wedstrijdtijdstip Zondag 12.30 uur, 5e klasse
Trainingsdagen/tijd Dinsdag 20.00 - 21.30 uur en Donderdag 20.00 - 21.30 uur
MO19-1 (2001-2002)
1 Femke de Bruin
2 Anne Derksen
3 Merel Schenk
4 Sterre Napjus
5 Bo van Ierland
6 Nina Verdult
7 Fenne in de Weij
8 Charlot van der Ouderaa
9 Dagmar van Bergen
10 Cheyenne Haacke
11 Eden Abraham
12 Femke Jooren
13 Dewi Snepvangers
14 Amy van Louvezijn
15 Merel Schuurbiers
16
17
Trainer Rudi Schenk
Trainer Ivo Jooren
Leider Irmgard van Ierland
Leider
Assistent Jilles Troost
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 15.00 uur, 1e klasse
Trainingsdagen/tijd Dinsdag 20.00 - 21.30 uur en Donderdag 20.00 - 21.30 uur
MO17-1 (2003 - 2004)
1 Femke  van der Velden
2 Jesse de Jong
3 Dina Fountari
4 Luna Jungbeker
5 Sammie van Broekhoven
6 Marina Boon
7 Lynn Verpoort
8 Bo Jacobs
9 Nohra Tajarni
10 Eline Elseman
11 Daphne Lambrechts
12 Ilse van Peer
13 Melissa van Zaltbommel
14 Vera Klootwijk
15 Annick Peeters
16
Trainer Paul van Broekhoven
Trainer Jack van Peer
Ass.Trainer
Leider Astrid van Peer
Leider
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 13.00 uur, 2e klasse
Trainingsdagen/tijd Maandag 20.00 - 21.30 uur en Woensdag 20.00 - 21.30 uur
MO17-2 (2003 - 2004)
1 Whitney den Broeder
2 Bente van Eekelen
3 Oumaima Ennouhassi
4 Jet Verstappe
5 Gabriella van Geel
6 Zorayma Rijbroek
7 Tessa Cornelis
8 Femke Haas
9 Irem Caliskan
10 Daan Heuseveld
11 Amy van Brouwershaven
12 Zoë de Bruijn
13 Sophie Tummers
14
15
16
Trainer Carlie de Klerk
Trainer Jamie Jalink
Ass.Trainer
Leider Rene vd Berg
Assistent Toon de Bruijn
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 13.00 uur, 2e klasse
Trainingsdagen/tijd Donderdag 18.30 - 20.00 uur
MO15-1 (2005 - 2006)
1 Nazar Sahin
2 Dilara Demirel
3 Zoë van Huffel
4 Maissa Ajaray
5 Lotte Hamstra
6 Amal Ait Bouhssini
7 Alicia van Geel
8 Elyne Vos
9 Lieke Asselbergs
10 Anouk Versluijs
11 Lina Machou
12 Noa Mooij
13 Nisrine Ailoul
14 Roos Gravenstein
15 Michelle Theunissen
16
17
18
Trainer Christina van Geel
Ass. Trainer Maaike van Huffel
Leider
Leider
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 11.15 uur, 2e klasse
Trainingsdagen/tijd Maandag 18.00 - 19.30 uur en Woensdag 18.00 - 19.30 uur
MO15-2 (2005 -2006)
1 Amber Vermaas
2 Fae van Rooy
3 Geeske Frijters
4 Isabella Benard
5 Rosalie Kroonen
6 Nihad el Kassim
7 Silke de Laet
8 Emma Mees
9 Quincy Huiswoud
10 Veerle van den Broek
11 Lieve Dons
12 Mira van de Kar
13 Amani Idrissi
14 Zina Shurki
15 Niene Stumpel
16 Carmen Schoonen
17
18
Trainer Andy van den Broek
Ass. Trainer
Leider Andy van den Broek
Leider
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 11.15 uur, 2e klasse
Trainingsdagen/tijd Maandag 18.30 - 20.00 uur en Woensdag 18.30 - 20.00 uur
MO13-1 (2007 - 2008)
1 Dieuwertje Hagenaars
2 Romijn van Helten
3 Lotte van Loon
4 Roos Michielsen
5 Danique Snoek
6 Saar Raaijmakers
7 Daantje Delien
8 Shafa Belhadj
9 Isis Linssen
10 Sophie Stokmans
11 Hind Ahajaj
12 Charly Mulleman
13 Nadine van Halderen
14
15
16
17
Trainer Eline Korevaar
Ass.Trainer Robert Delien
Ass.Trainer Jean-Jacques Mulleman
Leider Anke Hagenaars
Leider Cyrille Mulleman
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 09.45 uur, 2e klasse
Trainingsdagen/tijd Maandag 18.30 - 20.00 uur en Woensdag 18.30 - 20.00 uur
MO11-1 (8 tegen 8, 2009 - 2010)
1 Sofie Stroop
2 Pien Koevoets
3 Lynn Jonker
4 Tess Oosterveld
5 Senna Nijpels
6 Juno Linssen
7 Noortje Langenberg
8 Lianna Boenders
9 Noémie Tyem
10 Nissrin Gelti
11 Isabella Istas
12 Lotus Glerum
13
14
15
16
Trainer Simone Jooren
Trainer Bas Nijpels
Leider Silke Oosterveld
Leider Nina Glerum
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 08.30 uur, 2e klasse
Trainingsdagen/tijd Dinsdag 18.30 - 19.30 uur en Donderdag 18.30 - 19.30 uur

2591 Banner 728x90

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail:

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom