s.v. M.O.C.'17

MOC Journaal

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws

VOORLOPIGE teamindelingen jo19,veteranen,zaterdagsenioren en zondagsenioren 2019-2020

Hier de VOORLOPIGE teamindelingen voor jo19, veteranen, zaterdagsenioren en zondagsenioren 2019-2020. Mochten er vragen zijn dan graag contact opnemen met Wim van As

JO19-1
Oosting, Sep
Megens, Bas
Ackermann, Bas
Abraham, Miracle
Uchelen, Sander van
Kuitems, Luc
Buuron, Jay
Koopman, Tycho
Leentjes, Scott
Azarkane, Ayoub
Baltussen, Coen
Wijk, Koen van
Veringa, Eise
Schot, Xander
Vegter, Luc
Loon, Rick van
bram stolp
thijs zantboer
JO19-2
Lebeau, Noah
Hersche, Casper
Mourik, Duncan van
Meer, Luca van
Groen, Tijmen
Allsopp, Jack
Teunissen, Roel
Rickert, Mickey
Michielsen, Thijs
Struys, Daan
Schrijn, Jibbe
Rijbroek, Kyron
Sloot, Jonas
nuijten,cas
niek van dijk
Herman, Dave
JO19-3  
Voornaam Achternaam
Casper Michael
Justin van der Heijden
Kyle Hoftijzer
Bram Dons
Mitchel Hiemstra
Camiel Homs
Paul van Sprundel
Mike Hamelink
Sven van Mourik
Yoëll Buijs
Junior Goosen
Youp Heeffer
Florens preudhomme
Gijs van der Himst
Niek van Dijk
Wessel Tacke
JO19-4
Samir Najip
Rik Heuzeveldt
Kyllion Panhuizen
Sam Hagenaars
Tijmen Jungbeker
Yannick van der Poel
Vince Matthijssen
Liam Goddrie
Jeroen Ditvoorst
Joep Sterkenburg
Aimane Messaoud
Bassim Benmhand
van splunter,roy
Willemsen, Louis
mees sijl
thijmen groen
Zaterdag 2
Dane, Max
Decker, Chinedu
Dekker, Luca
Franken, Tim
jeffrey verwey
Jansen, Freek
Kaslander, Hans
Kersbergen, Demy
Kersbergen, Joey
Koopman, Pierre
Nieland, Hans
Oers, Dennis van
Rampaart, Robin
Touw, Wessel
Verbeek, Pim
Vos, Niels
Withagen, Glenn
Zaterdag 3
Avert, Max v.d.
Broek, Gijs v.d.
Broekhoven, Ronny van
Calis, Sjors
Corstanje, Rob
Franken, Floris
Govers, Thoby
Hertogs, Joris
Hogerheijde, Jorg
Jurgers, Daan
Karman, Raf
Kleine, Gijs
Levering, Giovanni
Looij, Martijn van der
Lubbers, Robert
Pals, Ruben
Stalpers, Tom
Terheyden, Stijn van
Veeken, CAS van der
Willard, Yannick
Zaterdag 4
Best, Miquel de
tim hense
Fincke, Rick
Franken, Bart
Goossens, Quint
Veth, Rubin de
Jansen, Davy
Stornebrink, Tom
Segers, Wouter
kevin de veth
luciano roman
dekkers,delano
horst,vince
castaldo,frederico
ilyas abali
Uijtdewilligen, Davey
Coen Goossens
Ron Fincke
Zaterdag 5
Siebe de Wit
Mick Theuns
Martijn Franken= Trainer/begeleider
Jurre Verdult
Dorus Krijnen
Koen van Erp
Koen van den Heijden
Lex Koopman
Luke van Loon
Matz van Noezel
Teun Jurgers
Tim Ooijen
Jilles Schijver
Jeroen van de Storm
Jasper Calis
Gijs Deliën
Matthijs van de Veeken
tom geerts
Veteranen 1
Aken, Anton van
robert van lammeren
As, Wim van
Bouwman, Michel
visser ,remmelt de
Coppens, Edwin
Galle, Peter
Knopjes, Jeroen
Linden, Jibbe v.d.
Linder, Huib van
Poppelen, Frank van
joran nuijten
Remery, Remy
Steketee, Rainier
Welschot, Arjan
rob coppens
hugo van leeuwen
Veteranen 2
Bakx, Gerard
Burremans, Pieter
Vliet, Pim
Hasselt, Maarten-Jan van
Hasselt, Xavier van
Herk, Jan van
Langevelde, Peter v
Loon, Martijn van
Maitre, Rens la
Matthijssen, Gerry
Mens, Kees
Oerlemans, Martijn
Paesschen, Jack
Schot, Koen
Theuns, Peter
patrick loman
Veteranen 3
peter van der poel
dennis koopman
jean pierre hopmans
richard van geel
hans maartensen
erkan caliskan
sip hiemstra
dennis van ravels
hein van de engh
manuel magallon
martin van eck
paul musters
martijn de wit
Pablo ortiz
MOC 3
Boesschoten, Pim van
Tebbens, Patrick
Broos, Danny
Streng, Roy
Galle, Peter
Hendrickx, Patrick
Hermans, Roland
Hoof, Corne van
Kozijn, Robert
Kustura, Esmir
Linden, Jan v.d.
Luijten, Ramon
Malinka, Joeri
Mathijssen, Danny
Otto, Marco
tom jansen
Ridder, Matty den
duijvelaar, dirk
hopmans,ralf

2591 Banner 728x90

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail:

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom