s.v. M.O.C.'17

MOC Journaal

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws

Afgelopen week bereikte ons het trieste bericht dat op 17 februari jl. op 88-jarige leeftijd Huib van de Voorde is overleden.

Huib is jaren betrokken geweest bij onze vereniging als bestuurslid en vicevoorzitter. Daarnaast was hij zeer lang actief tijdens - en in het organiseren van - activiteiten op de vaste trainingsavond van onze veteranen. Voor zijn jarenlange inzet is Huib in 1980 benoemd als lid van verdienste. 

Wij wensen de familie en in het bijzonder zijn kinderen Jos en Caroline heel veel sterkte de komende periode. Wij zullen ons Huib herinneren als een echte MOC-er die altijd klaar stond voor onze vereniging. Wij zijn hem hiervoor zeer veel dank verschuldigd en gaan dit nimmer vergeten.

Namens bestuur en leden van sv MOC'17

Jurgen van Zwol

2591 Banner 728x90

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail: info@moc17.nl

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom