s.v. M.O.C.'17

MOC Journaal

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws

Afgelopen week hebben wij het droevige nieuws ontvangen van het plotsteling overlijden van Johan Tax.

Als vereniging zijn wij ontzettend geschrokken van dit nieuws en denken wij met dierbare herinneringen, warme gevoelens en een glimlach op ons gezicht terug aan Johan als voetballend lid en later als supporter van onze vereniging. Hij was een MOC-er in hart en nieren en vanaf zijn vroege jeugd altijd betrokken bij onze vereniging. Hij was altijd op een goede manier aanwezig en had oog voor iedereen. Daarnaast was het altijd een feest als Johan aanwezig was. Wij gaan zijn aanwezigheid, zijn humor en zijn persoonlijkheid enorm missen.

Wij wensen de familie, vrienden en in het bijzonder Linda, Emma en Puk heel veel sterkte de komende periode om het verlies van Johan te verwerken. 

Namens leden en bestuur

Jurgen van Zwol, voorzitter.

 

In memoriam 800x600

2591 Banner 728x90

ING Inside Oranje Banner amateurclubs 400x300

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail: info@moc17.nl

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom