s.v. M.O.C.'17

Contactpersonen

Kom in contact met de juiste personen

Contactpersonen

Algemeen

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Algemeen MOC'17 0164240613

Bestuur

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Bestuur Bestuur  
Voorzitter Remy Remery 0623480858
Secretaris Anton van Aken 0638547863
Penningmeester Anne-Marie Uittenbogerd
Jeugdvoorzitter Wim van As 0620134909
Sponsor commissie Joost Karman 0655397522

Ledenservice

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Leden administratie Natasja van Egeraat 0643055257
Vertrouwens persoon Chantal Tebbens 0642919216
Webshop Klupp Sportswear 0180-556055

Teamservice

Coördinator O12 t/m 13Xavier van Hasselt0617834522

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Wedstrijdsecretaris jeugd Guido Maas 0651717172
Wedstrijdsecretaris senioren Ronnie de keijzer 0620223846
Coördinator smurfen Jeroen Knopjes 0653290398
Coördinator O8 Roland Hermans 0643523949
Coördinator O9 Roland Ruijters 0611797530
Coördinator O10 t/m 11 Johan Klippel 0646291399
Coördinator O12 t/m 13 Sander Janssen 0622791990
Coördinator O14 t/m 15 Jeroen Selsig 0628025105
Coördinator O16 t/m 17 Paul Graafmans 0652857425
Coördinator O18 t/m 19 Wim van As 0620134909
Coördinator heren Wim van As 0620134909
Coördinator vrouwen Ivo Jooren 0650611561
Coördinator meisjes Sjaak Staal 0610776329
Coördinator G team Ed Linders 0657221805
Coördinator scheidsrechters Jan van Poppelen 0636291553 
Materiaal beheer Eddy van Oers 0651065271
Toernooien Martin van Eck  
Technische commissie jeugd John van Dijke 0622831222
Technische commissie jeugd Martin van der Helm 0637040613
Technische commissie    

Business

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Businessclub Dick van Balgooijen 0653288184 
Sponsor commissie Joost Karman 0655397522

Overige

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Archief commissie Hans Koopman 0164244381
Klus team Henk Lenting   
Redactie website Rob Coppens 0622474876 
Clubhuis Huib van Linder 0657315905
Administratie Anne-Marie Uittenbogerd 0624572707
Inkoop Miranda Franken 0623068485 

Clubhuis

Tel: 0164-240613
E-mail:  
 
Open:
Maandag t/m woensdag van
19:00 tot 22:00u.
Donderdag van 19:00 tot 00:00u.
 
Zaterdag van 08:00 tot 18:00u.
Zondag van 09:00 tot 18:00u.  

Niet gevonden wat u zocht?

Neem dan contact met ons via het contactformulier

2591 Banner 728x90

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail:

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom