s.v. M.O.C.'17

Contactpersonen

Kom in contact met de juiste personen

Contactpersonen

Algemeen

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Algemeen MOC'17 info@moc17.nl 0164240613

Verenigingsmanager

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Verenigingsmanager Gerry Leenders manager@moc17.nl 0627564654

Bestuur

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Voorzitter Jurgen van Zwol voorzitter@moc17.nl 0653691294
Secretaris (vice-voorzitter) Rob de Vos secretaris@moc17.nl 0622740956
Penningmeester Anton van Aken  penningmeester@moc17.nl 0638547863
Jeugdvoorzitter Roland Hermans jeugdvoorzitter@moc17.nl 0643523949
Dames/meiden voetbal Ivo Jooren coordinatordames@moc17.nl 0650611561
HTZ John van Dijke technischecommissie@moc17.nl 0622831222

Ledenservice

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Leden administratie Natasja van Egeraat ledenadministratie@moc17.nl 0643055257
Vertrouwens persoon Chantal Tebbens vertrouwenspersoon@moc17.nl 0642919216
Webshop Klupp Sportswear info@kluppsportswear.nl 0180556055

Teamservice

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Wedstrijdsecretaris jeugd Guido Maas wedstrijdsecretaris@moc17.nl 0651717172
Wedstrijdsecretaris senioren Ronnie de keijzer wedstrijdsecretaris@moc17.nl 0620223846
Coördinator smurfen t/m O9 Roland Hermans coordinatorsmurfen-9@moc17.nl 0643523949
Coördinator smurfen t/m O9 Adriaan Schot coordinatorsmurfen-9@moc17.nl 0614875184
Coördinator smurfen t/m O9 Taner Tabakan coordinatorsmurfen-9@moc17.nl  0626744778
Coördinator O10 t/m 11 John Struijk coordinatorO10-11@moc17.nl 0625024889
Coördinator O12 t/m 13 Lloyd Trinh coordinatorO12-13@moc17.nl 0614238764
Coördinator O14 t/m 15 Jan van Poppelen coordinatorO14-15@moc17.nl 0612688909
Coördinator O16 t/m 17 Alwin Booij coordinatorO16-17@moc17.nl 0661135221
Coördinator O18 t/m 19 Alwin Booij coordinatorO18-19@moc17.nl 0661135221
Coördinator heren Wim van As coordinatorheren@moc17.nl 0620134909
Coördinator vrouwen Ivo Jooren coordinatordames@moc17.nl 0650611561
Coördinator meisjes Sjaak Staal coordinatormeisjes@moc17.nl 0610776329
Coördinator G team Chantal Tebbens coordinatorG@moc17.nl 0642919216
Coördinator scheidsrechters Jan van Poppelen arbitrage@moc17.nl 0612688909
Materiaal beheer Eddy van Oers materiaal@moc17.nl 0651065271
Toernooien Martin van Eck toernooi@moc17.nl 0612195907
Technische commissie jeugd John van Dijke tcjeugd@moc17.nl 0622831222
Technische commissie jeugd Martin van der Helm tcjeugd@moc17.nl 0640771355
Technische commissie John van Dijke  technischecommissie@moc17.nl 0622831222

Business

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Businessclub Dick van Balgooij businessclub@moc17.nl 0653288184 
Sponsor commissie Jean-Jacques Mulleman sponsor@moc17.nl 0653164769

Overige

Functie/AfdelingNaammailtelefoon
Archief commissie Hans Koopman archief@moc17.nl 0164244381
Facilitair Henk Lenting  beheer@moc17.nl 0612995758 
Communicatie Rob Coppens communicatie@moc17.nl 0622474876 
Clubhuis Miranda Franken clubhuis@moc17.nl 0623068485
Administratie Anton van Aken administratie@moc17.nl 0638547863
Inkoop Miranda Franken inkoop@moc17.nl 0623068485 

Clubhuis

Tel: 0164-240613
E-mail: info@moc17.nl 
 
Open:
Maandag t/m woensdag van
19:00 tot 22:00u.
Donderdag van 19:00 tot 00:00u.
 
Zaterdag van 08:00 tot 18:00u.
Zondag van 09:00 tot 18:00u.  

Niet gevonden wat u zocht?

Neem dan contact met ons via het contactformulier

corona banner

2591 Banner 728x90

ING Inside Oranje Banner amateurclubs 400x300

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail: info@moc17.nl

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom