s.v. M.O.C.'17

Uittoernooien

Een leuke afsluiter van het seizoen

Uittoernooien

Uittoernooien

Van elk MOC'17-jeugdteam wordt verwacht dat ze naast het eigen onderlinge sluitingstoernooi aan minimaal 1 uittoernooi deelneemt. Want wees eerlijk: wat is er nou leuker dan na, of zelfs nog voor, de competitie nog een of een paar toernooien te spelen?

Alle uitnodigingen voor toernooien die we ontvangen worden verzameld en op de site geplaatst zodat iedereen z’n eigen toernooi kan uitzoeken waar hij/zij aan deel wil nemen. Hieronder tref je het overzicht tot dusver.

Heb je een toernooi gevonden waaraan je graag wilt deelnemen, mail dat dan naar . Wij zorgen er dan voor dat je team wordt aangemeld en zorgen voor terugkoppeling. Per toernooi melden we per leeftijdscategorie maximaal 2 teams aan. Wie dus het eerst komt, die het eerst maalt.

Let wel: Als een team eenmaal is aangemeld, kan er alleen nog worden afgemeld als er ingelaste competitiewedstrijden of nacompetitiewedstrijden moeten worden gespeeld. Voor een organisatie van een toernooi is er niets vervelender dan met een afzegger te worden geconfronteerd.

Het overzicht

 Datum Vereniging Plaats Categorie Aangemeld(e)
MOC'17-team(s)
Klasse / Opmerking
2020          
za. 11 april vv Rhoon Rhoon JO7, JO8, JO9, JO10, JO11   alle
za. 11 april FC Vlotbrug Hellevoetsluis JO11, JO13   alle
za. 11 / zo. 12 april vvc Beernem Beernem (BE) JO9, JO11, JO13, JO15   alle (LET OP: Waarborg EUR 100,-)
za. 11 / zo. 12 april RC Hades, Zonhoven United Hasselt-Kiewit (BE) JO10, JO11, JO12, JO13, JO14, JO15, JO17, JO19 JO10-2 alle
ma. 13 april rsc Alliance Roosendaal JO13, JO17   lagere
ma. 13 april vv Rhoon Rhoon JO13, JO14, JO15   alle
ma. 13 april SSS Klaaswaal Klaaswaal JO8, JO9, JO11   alle
ma. 13 april vv Strijen Strijen JO15, JO17   lagere
ma. 13 april sc Victoria'04 Vlaardingen JO13 JO13-1 hoofdklasse en divisie AFGELAST
di. 5 mei vv Strijen Strijen JO9, JO10, JO11   alle
vr. 8 mei K. Ternesse VV Wommelgem (BE) JO15   alle
za. 9 mei FC Berlaar-Heikant Heikant (BE) JO7, JO8, JO9   alle
za. 9 mei K. Ternesse VV Wommelgem (BE) JO10, JO11, JO12, JO13   alle
zo. 10 mei K. Ternesse VV Wommelgem (BE) JO7, JO8, JO9   alle
vr. 15 mei FC Vlotbrug Hellevoetsluis JO15   alle
wo. 20 mei Sint-Gillis-Dendermonde Dendermonde (BE) JO13   alle
do. 21 mei vv DSVP Pijnacker MO11, MO13, MO15, MO17   MO11: 1e klasse, MO13/MO15: 4e klasse, MO17: 4e divisie
do. 21 mei KOFC Rupelmonde Rupelmonde (BE) JO7, JO8, JO9   alle
do. 21 mei Sint-Gillis-Dendermonde Dendermonde (BE) JO11   alle
do. 21 mei vv Strijen Strijen JO15, JO17   1e en 2e klasse
do. 21 mei vv Terneuzen Terneuzen JO8, JO9, JO10, JO11, JO13   alle
vr. 22 / za. 23 mei Sint-Gillis-Dendermonde Dendermonde (BE) JO12   alle
za. 23 mei KOFC Rupelmonde Rupelmonde (BE) JO10, JO12   alle
zo. 24 mei KOFC Rupelmonde Rupelmonde (BE) JO15   alle
vr. 29 mei vv Arnemuiden Arnemuiden MO11, MO13, MO15, MO17   alle
vr. 29 mei UVV'40 Ulvenhout JO13   1e t/m 4e klasse
za. 30 mei vv Arnemuiden Arnemuiden JO7, JO8, JO9, JO13  JO13-1 alle, JO13: hoger AFGELAST
za. 30 mei vv De Meeuwen Zoutelande JO10, JO11, JO13   lagere
za. 30 mei De Valk Valkenswaard JO14, JO15, JO17, JO19   alle
za. 30 mei rkvv Nieuw Borgvliet Bergen op Zoom JO9, JO10, JO11, JO13  JO10-6 alle AFGELAST
za. 30 mei vv Tholense Boys Tholen JO7, JO8, JO9, JO10, JO11   alle
za. 30 mei Unitas'30 Etten-Leur JO8, JO11, MO11, MO13   JO8 alle, rest lagere
za. 30 mei UVV'40 Ulvenhout JO8, JO9, JO10, JO11, JO12, JO14, JO15   1e t/m 5e klasse
za. 30 mei FC Vlotbrug Hellevoetsluis JO7, JO8, JO9   alle
za. 30 mei sv Walcheren Vlissingen JO10, JO11, JO12, JO13, JO15   lagere
za. 30 mei vv Wieldrecht Dordrecht JO7   alle
zo. 31 mei De Valk Valkenswaard JO11, JO12, JO13   alle
zo. 31 mei vv VOAB (Joris Mathijsen Cup) Goirle JO11   hogere (ook BVO's)
ma. 1 juni De Valk Valkenswaard JO8, JO9, JO10   alle
ma. 1 juni vv DSVP Pijnacker MO11, MO13, MO15, MO17   MO11: alle, MO13-MO17: 2e klasse
ma. 1 juni vv Groote Lindt Zwijndrecht JO7, JO8, JO9, JO10, JO11, JO12, JO13, JO15, JO17, JO19   alle
ma. 1 juni vv Strijen Strijen JO7, JO13   lagere
vr. 5 juni vv Bieslo Beesel JO17, JO19   alle
vr. 5 juni Bruse Boys Bruinisse JO7, JO8, JO9, JO10, JO11   lagere
vr. 5 juni vv Dilettant Krimpen aan de Lek JO15, JO17   1e/2e klasse
vr. 5 juni vv DSE Etten-Leur JO15, JO17   lagere
za. 6 juni vv Ameide Ameide JO8, JO10, JO11, JO13   alle, JO8: hoofdklasse
za. 6 juni vv Arnemuiden Arnemuiden JO10, JO11, JO14   alle
za. 6 juni vv Bieslo Beesel JO13, JO15, MO17   alle
za. 6 juni vv DEVO Bosschenhoofd JO9, JO10, JO11, JO14, JO17   lagere
za. 6 juni rkvv DIA Teteringen JO8, JO9, JO10, JO11, JO12, MO13, MO15  JO10-6 VOL
za. 6 juni vv Dilettant Krimpen aan de Lek JO8, JO9, JO11, JO13   1e t/m 4e klasse
za. 6 juni vv DSE Etten-Leur JO7, JO8, JO9, JO13, JO14   alle,
za. 6 juni Feyenoord (Coen Moulijn Memorial Cup) Rotterdam JO9 JO9-1, JO9-2 alle
za. 6 juni vv NSVV Numansdorp JO11, JO12, JO13   alle
za. 6 juni vv Terneuzen Terneuzen MO11, MO13, MO15, MO17   alle (7x7)
za. 6 juni FC Tilburg Tilburg JO11, JO12, MO11 JO12-1, JO12-2 alle
za. 6 juni Unitas'30 Etten-Leur JO9, JO13   lagere
za. 6 juni vv Zeelandia Middelburg Middelburg JO7, JO8, JO9, JO10, JO11, MO11 JO10-2, JO11-1, JO11-2
alle
zo. 7 juni vv Bieslo Beesel JO7, JO8, JO9, JO10, JO11, JO12, MO19   alle
zo. 7 juni rkvv DIA Teteringen JO13, JO14, JO15   alle
zo. 7 juni vv Dilettant Krimpen aan de Lek JO7, JO15, MO11, MO13   lagere
zo. 7 juni vv DSE Etten-Leur JO11, MO11, MO13, MO15, MO17   lagere
zo. 7 juni Unitas'30 Etten-Leur JO7   alle
vr. 12 juni vv Arnemuiden vv Arnemuiden MO19, Dames   alle
vr. 12 juni vv DFC Dordrecht JO15, JO19   alle (JO15: 4e divisie/hoofdklasse)
vr. 12 juni vv RCS Oost-Souburg JO13, JO15   JO13: alle, JO15: lagere
vr. 12 juni VVR Rijsbergen MO13, MO15, MO17   alle
za. 13 juni vv Ameide Ameide JO7, JO8, JO9, JO11, JO14, JO16, JO19   alle
za. 13 juni vv DFC Dordrecht JO8, JO9, JO10, JO12, JO14, JO15, JO19 JO12-2, JO12-4
lagere AFGELAST
za. 13 juni msv & av Flakkee Middelharnis JO13, JO14, JO19   lagere
za. 13 juni vv NSVV Numansdorp JO8, JO9, JO10, MO15, MO17, MO19, Dames   alle
za. 13 juni sv Oostburg Oostburg JO7, JO8, JO9, JO10, JO11, JO13   lagere
za. 13 juni vv RCS Oost-Souburg JO7, JO8, JO9, JO10, JO11, JO12, JO15, JO17   JO15: hogere, rest: alle
za. 13 juni vv Rockanje Rockanje JO8, JO9, JO10, JO11, JO13   lagere
za. 13 juni vv Spirit (Stefan de Vrij Cup) Rotterdam JO11   alle
za. 13 juni vv Steenbergen Steenbergen JO7, JO8, JO9, JO10, JO11, JO12, JO13 JO8-4, JO12-1, JO11-4
VOL
za. 13 juni Unitas'30 Etten-Leur JO9, JO11   VOL
za. 13 juni VVR Rijsbergen JO7, JO8, JO9, JO10, JO11, MO11   alle
zo. 14 juni VVR Rijsbergen JO13, JO15   alle
vr. 19 juni vv RCS Oost-Souburg MO13, MO15, MO17   alle
za. 20 juni msv & av Flakkee Middelharnis JO8, JO9, JO10, JO11   lagere
za. 20 juni vv Hansweertse Boys Hansweert JO7, JO9, JO11, JO14, JO16   lagere
za. 20 juni sv MOC'17 Vrouwen- en meidentoernooi Bergen op Zoom MO11, MO13, MO15, MO17, MO19, Dames   7x7
za. 20 juni Unitas'30 Etten-Leur JO13 JO13-1 2e divisie t/m hoofdklasse

2591 Banner 728x90

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail:

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom