s.v. M.O.C.'17

MOC Journaal

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws

Voorlopige indeling Vrouwen en Meisjes MOC'17 2018-2019

VROUWEN 1 (>2000)      
1 Nicole   Elsten
2 Mieke   Verbeek
3 Veerle   Jansen
4 Iris   Adriaansen
5 Anne   Schepers
6 Lotte   Schepers
7 Julia van Egeraat
8 Lotti   Klasen
9 Mandy   Buuron
10 Eline   Korevaar
11 Narjiss   Dadouch
12 Lenny   Stoutjesdijk
13 Simone   Jooren
14 Sophie   Staal
15 Babs vd Boom
16 Elke van Hassel
17      
18      
Trainer Errol   St. Jago
Trainer Ivo   Jooren
Ass. Trainer Ed van Eekelen
Leider      
Wedstrijdtijdstip Zondag 09.45 uur    
Trainingsdagen/tijd Dinsdag 20.00 - 21.30 uur en Vrijdag 19.30 -21.00 uur    
VROUWEN 2 / MO19-1 (2000-2001)      
1 Michelle van Loon
2 Maaike van Huffel
3 Farha el Morabit
4 Susan   Huybregts
5 Merel van der Sluizen
6 Jamie   Jalink
7 Julia   Wortel
8 Isa   Boekhoudt
9 Sanne van Loon
10 Djara   Sebregts
11 Caroline de Vos
12 Cindy van Eekelen
13 Willemijn   Nuijten
14 Else   Meijer
15 Sacha de Groot
16 Stephanie   Cornelissen
17      
18      
Trainer Ivo   Jooren
Trainer      
Leider Rene vd Berg
Wedstrijdtijdstip Zondag 12.00 uur    
Trainingsdagen/tijd Donderdag 20.00 - 21.30 uur    
MO17-1 (2002 - 2003)      
1 Femke de Bruin
2 Lisa   Dissen
3 Anne   Derksen
4 Merel   Schenk
5 Caitlin   Dawson
6 Suzanne   Dollekens
7 Sterre   Napjus
8 Bo van Ierland
9 Nina   Verdult
10 Marit   Hartman
11 Fenne in de Weij
12 Sejla   Omeragic
13 Charlot van der Ouderaa
14 Fenne   Rode
15 Dagmar van Bergen
16 Cheyenne   Haacke
17 Gieke in de Weij
Trainer Rudi   Schenk
Trainer      
Leider Irmgard van Ierland
Leider Chantal vd Meijden
Leider Marjolein   Kerztman
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 15.00 uur    
Trainingsdagen/tijd Dinsdag 19.30 - 21.00 uur en Donderdag 19.30 - 21.00 uur    
MO17-2 (2002 - 2003)      
1 Merel   Schuurbiers
2 Dewi   Snepvangers
3 Femke  van der Velden
4 Femke   Jooren
5 Annick   Peters
6 Amy van Louvezijn
7 Jesse de Jong
8 Rachel   Jansen
9 Dina   Fountari
10 Luna   Jungbeker
11 Sammie van Broekhoven
12 Marina   Boon
13 Bo   Jacobs
14 Lynn   Verpoort
15 Nohra   Tajarni
16 Eline   Elseman
17      
Trainer Ivo   Jooren
Trainer Patrick vd Velden
Trainer Mark   Jansen
Leider      
       
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 13.00 uur    
Trainingsdagen/tijd Dinsdag 18.30 - 20.00 uur en Donderdag 18.30 - 20.00 uur    
MO15-1 (2004 - 2005)      
1 Daphne   Lambrechts
2 Lieke   Musters
3 Ilse van Peer
4 Whitney den Broeder
5 Bente van Eekelen
6 Oumaima   Ennouhassi
7 Samar   el Asri
8 Jet   Verstappe
9 Melissa van Zaltbommel
10 Gabriella van Geel
11 Zorayma   Rijbroek
12 Fenna den Ridder
13 Femke   Haas
14 Ceyda   Genc
15 Georgina   Sipkema
16      
17      
18      
Trainer Femke   Nuijten
Trainer      
Leider Jessica v Zaltbommel
Leider      
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 11.15 uur    
Trainingsdagen/tijd Maandag 19.30 - 21.00 uur en Woensdag 19.30 - 21.00 uur
MO15-2 (2004 -2005)      
1 Femke   Hopmans
2 Nazar   Sahin
3 Zoë de Bruijn
4 Dilara   Demirel
5 Zoë van Huffel
6 Maissa   Ajaray
7 Bente   Paesschen
8 Aisha van der Sluijs
9 Lotte   Hamstra
10 Amal   Ait Bouhssini
11 Alicia van Geel
12 Jasmijn   Verbogt
13 Elyne   Vos
14 Lieke   Asselbergs
15 Anouk   Versluijs
16 Lina   Machou
17      
18      
Trainer Kevin   Hamstra
Trainer Christina van Geel
Leider      
Leider      
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 11.15 uur    
Trainingsdagen/tijd Maandag 18.00 - 19.30 uur en Woensdag 18.00 - 19.30 uur
MO13-1 (2006 - 2007)      
1 Nisrine   Ailoul
2 Amber   Vermaas
3 Fae van Rooy
4 Geeske   Frijters
5 Isabella   Benard
6 Rosalie   Kroonen
7 Nihad el Kassim
8 Silke   de Laet
9 Emma   Mees
10 Quincy   Huiswoud
11 Veerle van den Broek
12 Lieve   Dons
13 Mira van de Kar
14 Amani   Idrissi
15 Meike   Klaassen
16      
17      
Trainer Michel   Dons
Trainer Andy van den Broek
Leider      
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 09.45 uur    
Trainingsdagen/tijd Maandag 18.30 - 19.30 uur en Woensdag 18.15 - 19.45 uur
MO13-2 (2006 - 2007)      
1 Zina   Shurki
2 Elisa   Ozcan
3 Aleyna   Maas
4 Shafa   Belhadj
5 Lotte van Loon
6 Roos   Michielsen
7 Saar   Raaijmakers
8 Daantje   Delien
9 Dieuwertje   Hagenaars
10 Doortje   Bernaards
11 Romijn van Holten
12 Tyara   Volwerk
13 Rosa   Nijpels
14      
15      
16      
17      
Trainer Robert   Delien
Trainer      
Leider Anke   Hagenaars
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 09.45 uur    
Trainingsdagen/tijd Maandag 18.30 - 19.30 uur en Woensdag 18.15 - 19.45 uur
MO11-1 (8 tegen 8, 2008 - 2009)      
1 Isis   Linssen
2 Nadine van Halderen
3 Sophie   Stokmans
4 Hind   Ahajaj
5 Sofie   Stroop
6 Sofie   Meerman
7 Pien   Koevoets
8 Aimee van Broekhoven
9 Lynn   Jonker
10 Julia   Rebisz
11 Charly   Mulleman
12 Evi   Nijpels
13      
14      
15      
16      
Trainer Johan   Linsen
Trainer Michiel van Halderen
Leider Cyrille   Mulleman
Leider      
Wedstrijdtijdstip Zaterdag 08.30 uur    
Trainingsdagen/tijd Dinsdag 18.00 - 19.00 uur en Donderdag 18.00 - 19.00 uur    

2591 Banner 728x90

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail:

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom