s.v. M.O.C.'17

MOC Journaal

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws

Vrijwilligers zijn de helden van de club

Zonder vrijwilligers is er geen MOC (meer).

MOC heeft ca 1.200 leden en meer dan 70 teams trainen en voetballen wekelijks bij onze club. Onze vereniging is een groot "bedrijf". Gelukkig zijn er veel ouders en leden die de club helpen en ondersteunen. Wij zijn blij dat ouders zich inzetten als bijvoorbeeld trainer en leider van een MOC-team. Sommige ouders zijn actief in een commissie. 

Voor de toekomst van onze club is het cruciaal dat er een gedegen en duurzaam vrijwilligersbeleid wordt opgezet. In andere artikelen op deze site wordt daar meer over geschreven. Het startpunt hierbij is dat elk MOC lid en ouder van een jeugdlid binnen zijn/haar mogelijkheden en capaciteiten iets voor de club zal moeten doen als vrijwilliger. Samen staan we sterk. MOC'er ben je immers in en buiten het veld. 

Vrijwilligerswerk is niet alleen erg leuk maar kan ook erg leerzaam zijn en daarnaast vergroot je je netwerk wat soms erg handig kan zijn. 

Langs de zijlijn staan en toekijken hoe anderen zich inzetten voor de club is geen optie (meer). 

Word jij de nieuwe clubheld?

En nomineer één van onze MOC helden!

 

 

 

2591 Banner 728x90

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail:

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom