Onze ledenadministratie doet haar uiterste best om alle gegevens van onze leden zo goed mogelijk te administreren en te  beheren. Het is belangrijk dat van al onze leden de juiste NAW-gegevens,

telefoonnummers, mailadressen en bankrekeningnummers in ons ledenbestand staan. Als er gegevens zijn gewijzigd vanwege een verhuizing, laat het ons dan even weten. Heb je een nieuw telefoonnummer of ben je overstapt naar een nieuwe bank? Stuur een mail naar  ledenadministratie@moc17.nl om je gewijzigde gegevens door te geven. Het kost onze ledenadministratie enorm veel tijd en extra werk als uw gegevens in ons systeem niet correct zijn. Is er iets gewijzigd, laat het ons weten en wij passen de administratie aan. Mocht u op dit moment nog geen automatische incasso hebben afgegeven en wilt u dit wel, mail dan ook even naar de ledenadministratie, zij sturen u dan een machtigingsformulier. Dank u wel voor uw begrip en medewerking!